Yale Kasalar

Geniş ürün yelpazesine sahip Yale Kasaları, her türlü müşteri tipi ve kullanım şartlarına uygun ürünleri ile hizmet vermektedir.

Yale Kollu Kasalar – Eko Seri

Yale Motorlu Kasalar – UK Serisi

Yale Güvenlik Sertifikalı Motorlu Kasalar – Ev Tipi

Yale Yangın Sertifikalı   Kasalar – Orta Boy

Gömme Kasalar

Yale Alarm Sistemleri

Yale olarak iki yüzyılı aşkın süredir, insanları ve onların değer verdiklerini koruyoruz.

Tıpkı büyük büyük büyük büyükbabanızın sizden önce yaptığı gibi, sizin de kapı ve pencerelerinizi yale kilitler ile korumanız , tam olarak huzur ve güven anlamına gelmektedir.

Bugün, sürekli gelişen Yale ürün yelpazesinden Yale Alarm ve Yale Kasalarını da evinizin güvenliğinde kullanabilirsiniz.

Yale Kablosuz Alarm Seti – Premium

HSA6400 -HR.jpg@p0x0-q85-M482x153-FrameNumber(1)

Evinizde bulunan telefon hattı sayesinde alarmınız tetiklendiği zaman, önceden yetkilendirilmiş telefon numaralarını sırayla arayarak bilgilendirir. Sistemi kontrol panelinden veya bir telefon ile uzaktan erişerek açıp/kapatabilirsiniz. Premium alarm kutu içeriğinde 1 adet Telefon bağlantılı kontrol paneli, 1 adet LED Işıklı siren ünitesi, 1 adet Sahte siren, 2 adet PIR dedektörü ve 2 adet Kapı/Pencere kontağı bulunmaktadır.

Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact

compackt.jpg@p0x0-q85-M482x153-FrameNumber(1)

Uzaktan kumanda ile alarmınızı açabilir ya da kapatabilirsiniz. Size alarmı kurmak ya da kapatabilmek için 20 saniyelik bir
süre vermektedir. Compact alarm seti kutu içeriğinde; 1 adet LED Işıklı siren ünitesi, 1 adet Duvar tipi uzaktan kumanda ve 1 adet Kapı/Pencere kontağı bulunmaktadır.