Hasbal Teknik

25 yıllık geçmişi ile gelenekçi bakım ve onarım hizmetlerini, yenilikçi kavramlar ile birleştirerek, sektöründe kendi sürekli yenileyen ve geliştiren bir servis firmasıdır. Uzman personiliyle değişen pazarlara profesyonel stratejilerle yaklaşan Hasbal Teknik önceliği müşteri memnuniyetine vermiş ve kaliteli hizmet politikasını görev edinmiştir.

Günümüzde kalite ve zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen Hasbal Yapı Teknik, bu çerçevede  bir ilke imza atarak “Handyman Service” konseptini Türkiye’de uygulamaya koymuş ilk kapsamlı bakım ve onarım firmasıdır.Kurumsal ve Bireysel olarak hizmetlerini iki ana gruba ayırarak, küçük işlerden büyük ihalelere kadar her alanda başarıyla kendi temsil etmiştir.

Deneyimli teknik kadrosu ile hizmet alanlarında yetiştirilmek üzere eğitim verdiği stajer  personeliyle de teknik eleman sıkıntısına çözümler üretmektedir. Böylelikle  amacın sadece para kazanmak olamadığını göstermiş ve eğitimli personel yetiştirmenin önemini vurgulayarak kendi üzerine düşen görevi başarıyla yerine getirmiştir.

Bireysel işlerde “Handyman Service” ( Usta İşi Servis) kapsmında 7/24 Çilingir, Elektrik, Tesisat, Marangoz ve Güvenlik hizmeti verirken, Kurumsal olarak da Hasbal Yapı oluşumu ile İnşaat, proje ve taahhüt, tadilat ve yenileme işlerinin yanı sıra genel yapı uygulamalarında da çözümler üretmektedir.

Kaliteli, hızlı ve hesaplı hizmet farkını yaşamak için Hasbal Teknik daima yanınızdadır. 444 31 52 Hasbal profesyonel hizmet hattını arayın, hayatınız kolaylaşsın…

Bizi arayın, hayatınız kolaylaşsın.